Utrecht, 1 juli 2010
Na 6 jaar trouwe dienst bij Kampong H1, maakt Klaas Vermeulen aankomend seizoen de overstap naar AH&BC. Klaas en AH&BC hebben hiervoor, met ondersteuning van Hockey TopSupport, een overeenkomst gesloten voor 2 jaar.
Klaas Vermeulen: “Het was voor mij een moeilijke keuze om Kampong te verlaten, het is echt mijn club geworden. Ik kijk met veel plezier terug op de afgelopen jaren en ik ben trots op wat we de afgelopen jaren bereikt hebben; van degradant naar een stabiele hoofdklasser met veel potentie! Ik gun het team en de mensen achter de schermen dan ook het allerbeste voor de komende jaren!
Ik heb zin in om de komende jaren bij Amsterdam te hockeyen, in de stad waar ik al vier jaar woon en studeer. De sportieve ambitie die Amsterdam, met deze mooie spelersgroep, heeft voor de komende jaren, maakt voor mij het plaatje compleet!”
Bart de Vuijst, SV Kampong: “Het is jammer zo’n topspeler te moeten zien vertrekken. Gelukkig is Klaas altijd helder geweest over zijn motivaties en dat siert hem als speler en als mens. Wat ons betreft staat de deur bij Kampong voor Klaas dan ook altijd open. Namens alle Kampongers dank ik Klaas voor zijn geweldige inzet en wens hem heel veel succes in zijn verdere hockeycarrière.”
Marten Eikelboom, AH&BC: “Klaas is natuurlijk een sterke aanwinst voor de club als hockeyer, maar ook als persoon. Met de komst van Klaas Vermeulen is Amsterdam H1 er klaar voor om onder leiding van het coachduo Taco van de Honert en Alyson Annan op volle kracht van start te gaan met het nieuwe seizoen.
Tegelijk besef ik me dat het vervelend is voor Kampong weer een topspeler uit eigen jeugd te verliezen, het is te prijzen hoe Kampong er al jaren in slaagt regelmatig goede hoofdklassespelers uit eigen jeugd op te leiden”.
Geplaatst op 1 juli 2010
|